XMD

Serwery to nasza specjalność

Hosting

Zapewnimy miejsce na Twoją stronę WWW, pocztę oraz bazę danych. Wszystko to w oparciu o nowoczesne technologie i zawsze z naciskiem na bezpieczeństwo. Dzięki synergii możemy zaproponować dobrą cenę!

Oferujemy

Hosting WWW

W oparciu o naszą infrastrukturę zapewnimy miejsce dla Twojej witryny WWW. Pomożemy z zakupem lub transferem domeny. Doradzimy optymalne parametry usługi oraz pomożemy w przeniesieniu strony od innego usługodawcy. W cenie usługi otrzymasz wsparcie administratora, kopie zapasowe i - jeśli potrzeba - umowę o powierzeniu danych zgodną z RODO.

Hosting poczty e-mail

Posiadamy własne serwery pocztowe. W ramach usługi zapewnimy pocztę dla Ciebie, z własną domeną, w dowolnym rozmiarze, z zaawansowanymi filtrami antyspamowymi i ochroną antywirusową. W razie potrzeby pomożemy wdrożyć mechanizmy współdzielenia konta pomiędzy pracownikami. W standardzie otrzymasz backup, dostęp przez WWW i umowę RODO. Z naszą pocztą skończą się wreszcie Twoje problemy z niedochodzącymi wiadomościami i tonami spamu.

Bazy danych

Dostarczymy bazę danych dla Twoich usług. Wspieramy liczne technologie i rozwiązania. Dla krytycznych aplikacji zbudujemy klaster wysokiej dostępności (HA) składający się z kilku serwerów. Zależnie od potrzeby baza danych może być dostępna publicznie lub wyłącznie w wydzielonej sieci prywatnej (połączonej z firmą).

Serwery dedykowane i VPS

Dla rozwiązań wymagających lepszej izolacji lub oddzielnych zasobów możemy udostępnić serwery VPS lub dedykowane. Serwer możemy dostarczyć razem z wdrożeniem całego środowiska: serwera www, poczty, bazy danych, load balancerów, itp. Jesteśmy elastyczni - zakres usług oraz parametry pozostają kwestią do ustalenia.

Rozwiązania chmurowe

Jeżeli przedsięwzięcie wymaga większej skali lub preferowane są rozwiązania chmurowe to również jesteśmy w stanie pomóc. Po przeanalizowaniu wymagań będziemy w stanie zaproponować wdrożenie rozwiązania na infrastrukturze chmury publicznej. W tym zakresie preferujemy usługi AWS (Amazon), ale zależnie od wymaganych rozwiązań możemy również pomóc z pozostałymi dostawcami.

Zapraszamy do kontaktu

Z chęcią odpowiemy na dodatkowe pytania i przygotujemy wycenę.

Skorzystaj z formularza kontaktowego, maila lub telefonu.

TOP