XMD

Serwery to nasza specjalność

Administracja serwerami

Opracujemy dla Twojej firmy gotowe rozwiązanie i pomożemy je wdrożyć. BSD, Linux, Windows Server są dobrze nam znane. Zadbamy o to, aby Twoje dane i systemy działały szybko, bezawaryjnie i bezpiecznie. Jeśli trzeba - sięgniemy po rozwiązania chmurowe.

Administrujemy serwerami (zarówno fizycznymi, jak i infrastrukturą w chmurze) z różnymi systemami, o różnym przeznaczeniu i działającymi w różnej skali. Swoje usługi dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta. Pomagamy dobrać optymalne rozwiązania, tak aby, Klient mógł lepiej skupić się na swoim biznesowym celu.

Zarządzane przez nas serwery pełnią przeróżne funkcje, takie jak:

  • Serwery WWW, poczty i baz danych
  • Serwery domenowe i terminalowe
  • Serwery plików
  • Serwery aplikacji
  • Serwery usług sieciowych: DNS, DHCP, VPN itp.
  • Serwery monitoringu wizyjnego
  • Serwery monitorujące infrastrukturę
  • Firewalle, bramy, proxy i load balancery

Cechy usługi

Stały nadzór i opieka

Administrowane przez nas serwery objęte są stałym nadzorem 24/7/365. W przypadku wykrycia problemów działania podejmowane są niezwłocznie.

Gwarantowany czas reakcji

Zobowiązujemy się do reakcji w krótkim, określonym czasie. Zyskujesz pewność, że ewentualne przestoje będą jak najmniej dotkliwe.

Proste rozliczenia

Usługę rozliczamy na zasadzie abonamentu miesięcznego, dzięki temu koszty są stałe i przewidywalne.

Doświadczenie

Firma działa od 2005 roku, a czas pracy z serwerami nawet przekracza ten okres. Szanse, że jakiś problem nas zaskoczy są więc znacznie zminimalizowane. Większość problemów rozwiązujemy od ręki.

Bezpośredni kontakt

Pracujemy z maszynami, ale świetnie wiemy, że firma to ludzie. Otrzymasz bezpośredni kontakt do administratora, bo to - a nie rozmowy z konsultantami - pozwala na szybkie podjęcie działań.

Bezpieczeństwo i backup

Piszemy o tym na końcu, bo to dla nas oczywistość - Twoje dane są najważniejsze. Naszym nadrzędnym celem jest je należycie chronić i zabezpieczać na wypadek najgorszych scenariuszy.

Warunki współpracy

Ze względu na różne oczekiwania i wymagania Klientów nie narzucamy sztywnych ram współpracy. W miarę możliwości dążymy jednak do realizacji podstawowych zadań w formie abonamentu, a usług mających charakter jednorazowy (np. wstępna instalacja, czy migracja) w formie jednorazowo płatnych zleceń. Mając na uwadze specyfikę usług i fakt, że serwery często znajdują się poza firmą - w centrach danych - usługi wykonujemy w większości zdalnie. W celu zapewnienia wysokiej dostępności, zarządzane przez nas serwery podlegają monitorowaniu przez specjalistyczne systemy. Zależnie od skali i preferencji Klienta serwery mogą być monitorowane przez nasze systemy lub dedykowany system monitoringu będący w zasobach Klienta. Dzięki takiemu podejściu mamy możliwość błyskawicznego reagowania na zdarzenia - często szybciej niż Klient w ogóle zauważy dany problem, ponadto monitorując również parametry sprzętowe jesteśmy w stanie zapobiec niektórym awariom. Wysoka dostępność, wydajność i przede wszystkim bezpieczeństwo danych - to nasze priorytety, które od kilkunastu lat gwarantują spokojny sen naszym Klientom.

Zapraszamy do kontaktu

Z chęcią odpowiemy na dodatkowe pytania i przygotujemy wycenę.

Skorzystaj z formularza kontaktowego, maila lub telefonu.

Skontaktuj się i uzyskaj darmową wycenę!

Wiedząc czego potrzebujesz zaproponujemy indywidualną ofertę.

TOP